33 Sudecka 100 – tańsze wpisowe

wpis w: Aktualności

Jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie do 13 maja macie możliwość skorzystania z tańszego wpisowego na naszą SUDECKA 100 – 33 edycja, która wystartuje w piątek 24 czerwca 2022 r. w Gmina Miasto Boguszów-Gorce

Przypominamy, że w ramach wpisowego każdy z uczestników otrzymuje m.in. koszulkę, komin, medal pamiątkowy na mecie, obiad, możliwość skorzystania z usług fizjoterapeutów/masażystów po ukończeniu biegu, zaopatrzenie na bufetach, zabezpieczenie GOPR i medyczne oraz wiele więcej.

Gratis każdy z WAS otrzymuje super atmosferę podczas biegu, profesjonalną obsługę, uśmiech i słowa otuchy na punktach od naszych najlepszych na świecie Wolontariuszy.

W tym roku w regulaminie dopisaliśmy kilka pozycji, m.in. w kategoriach OPEN nagradzane są miejsca 1-5, a w wiekówkach 1-3. Przypominamy również o dodatkowych kategoriach takich jak np. służby mundurowe, czy Najlepszy Boguszowianin/Boguszowianka.

Więcej informacji na stronie www.sudecka100.pl a link do zapisów jest tutaj https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6595