GraMY! GłosujeMY! WygrywaMY!

wpis w: Aktualności
Zachęcamy wszystkich grających w dowolne gry LOTTO (typu zdrapki i inne) do głosowania przy okazji na projekt OSiR Boguszów-Gorce dotyczący budowy placu do gry w bule!
Projekt OSiRu zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu organizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej i teraz kupując dowolny produkt LOTTO chociażby za 1zł można zagłosować i wesprzeć wybrany projekt (jeden z 5 na Dolnym Śląsku i 80 w całej Polsce).
Podczas zakupu otrzymacie kupon z kodem, który wpisujecie na stronę www.gramywygrywamy.pl i już – można wybierać i głosować 😁👍
A co to są bule????
Petanque (pot. bule, boule czy bulle) – to francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi. W skrócie – gra polega na tym, aby zawodnicy (drużynowo lub indywidualne) dorzucili metalowe bule/kule jak najbliżej wyznaczonego celu, którym jest kula zwana „świnką” czy też „kuszonką”. Członkowie SKF ”Sudety petanque” Boguszów Gorce , działają w naszym mieście już od ponad 30 lat i są wśród najlepszych polskich zawodników w tej dyscyplinie.
Pomóżmy im rozwijać swoje zdolności oraz dzielić się swoimi umiejętnościami z kolejnym pokoleniem przyszłych bularzy.