Rodzinny Finał Lata z Holi-święto kolorów w Boguszowie-Gorcach!

wpis w: Aktualności

W sobotę 10 września 2022 r. na stadionie OSiR Boguszów-Gorce odbyła się kolejna edycja Rodzinnego Finału Lata – tym razem z Holi Święto Kolorów. Pomimo na początku deszczowego dnia na stadionie przy ul. Olimpijskiej pojawili się licznie mieszkańcy Boguszowa-Gorc i okolic by w promieniach przebijającego się przez chmury słońca skorzystać z atrakcji sportowo-rekreacyjnych przygotowanych przez kluby i stowarzyszenia oraz organizacje działające na terenie naszego miasta. Można było m.in. sprawdzić się w skokach w dal, sprawdzić swoją siłę, rozgrzać się z piłkarzami, poszukać pszczół, wyprodukować mydełka, posegregować odpady, powtórzyć zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym czy dodatkowo zmoczyć – a to wszystko w towarzystwie pokazów karateków oraz zapaśników czy przekąszeniu domowych wypieków czy ciepłej kiełbaski z grilla. Nie możemy również zapomnieć o kolorowej oprawie naszej imprezy 

Wisienką na torcie był oczywiści KRÓL LEW – czyli seans kina plenerowego, który ze względu na niskie temperatury na zewnątrz odbył się na hali gimnastycznej.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim Wolontariuszom, Osobom i Instytucjom, które włączyły się w organizację Rodzinnego Finału Lata:

Do zobaczenia w przyszłym roku!