Runaway Junior pokonany!

wpis w: Aktualności
  • Wspaniała pogoda!
  • Rewelacyjny bieg z przeszkodami!
  • Satysfakcja uczestników!
  • Świetna lokalizacja!
  • Wyjątkowe atrakcje i rodzinna atmosfera!

To był idealny początek majówki w Gmina Miasto Boguszów-Gorce, a Runaway Drogbruk Junior, który odbył się na terenie Ośrodek Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach okazał się prawdziwym sukcesem!

Do biegu zgłoszonych zostało ponad 400 młodych uczestników. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych: od 2 do 4 lat, od 5 do 8 oraz 9-13. Zabawa była doskonała, tak jak i atmosfera podczas całego wydarzenia. Nie było podium, za to dużo radości i uśmiechu na twarzach małych biegaczy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal z rąk obecnej Burmistrz Miasta Sylwia Dąbrowska oraz Dyrektora OSiR Boguszów-Gorce Marka Szelesa.

Atrakcji nie brakowało. Działał wyciąg kanapowy, otwarte były stoiska gastronomiczne pełne smakołyków, ustawiono tzw. dmuchańce, ściankę do zdjęć, umożliwiono wejście do auta bojowego i quada Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów. Zwieńczeniem doskonałej zabawy była kolorowa piana party. Czyste szaleństwo

Runaway Drogbruk Junior z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników jako niezapomniana przygoda pełna energii i dobrych emocji, jak również doskonała okazja do spędzenia wspólnych chwil z najbliższymi.

Pełna galeria zdjęć na Runaway Drogbruk Junior

Dziękujemy również całemu sztabowi Wolontariuszy, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników na trasie!