Kiedy

31/05/2019    
Całodniowe

Gdzie

Stadion przy ul. Kusocińskiego
tadion przy ul. Kusocińskiego, Boguszów-Gorce

W piątek 31 maja na stadionie w Boguszowie-Gorcach odbyła się 15 Mini Setka oraz 5 Mini Setka Rodziców i Dziadków. Ponad 500 zawodniczek i zawodników z Boguszowa-Gorc, Wałbrzycha, czeskich Smiřic, Czarnego Boru i innych ościennych miejscowości na starcie. Najmłodsi biegacze mieli około 15-17 miesięcy, najstarsi …. pozostawmy to tajemnicą Tłumy rodziców i opiekunów.

Biegi odbywały się w 17 kategoriach wiekowych z podziałem na kobiety i mężczyźni, którzy mieli do pokonania dystanse od 50 do 1200 metrów w pełnym słońcu.

Każdy z uczestników otrzymał na mecie pamiątkowy medal oraz drobny upominek i słodką przekąskę. Dodatkowo zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i nagrody wręczane przez przedstawicieli władz powiatowych i gminnych oraz OSiR.

Organizator – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach gratuluje uczestnikom i dziękuje wszystkim Sponsorom, Wolontariuszom i Pracownikom jednostek z naszego miasta za pomoc w realizacji imprezy.

Wyniki oraz lista sponsorów w załączeniu.

Do zobaczenia na przyszłorocznej Mini Setce w Boguszowie-Gorcach.

Galeria zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/pg/osirbg/photos/?tab=album&album_id=1377060562459147

 

======================================================================

W piątek  31 maja 2019 roku 15 Mini Setka oraz 5 Mini Setka Rodziców i Dziadków. Organizator – Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Boguszowie-Gorcach zaprasza od godziny 9.00 na stadion na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach. Są to zawody biegowe dla dzieci i młodzieży w wieku od około 2 do 16 lat, którzy mają do pokonania dystanse od 100 do 1200 metrów. Imprezą towarzyszącą jest 5 bieg Rodziców i Dziadków, którzy biegną 400 i 200 metrów. Każdy z uczestników na mecie otrzymuje pamiątkowy medal oraz drobny upominek. Dodatkowo dla najmłodszego uczestnika/uczestniczki oraz zwycięzców w poszczególnych kategoriach (miejsca 1-3) przewidziane są dyplomy i nagrody. Na stadionie rozstawione będzie również stoisko z watą cukrową i wielka bramka celnościowa.

Zapraszamy do Boguszowa-Gorc.

Maria Burzyńska

DO POBRANIA: Regulamin 15 Mini Setki (PDF) | Karta Startowa zbiorowa (PDF) | Karta Startowa indywidualna (PDF)