Kiedy

21/05/2022    
Całodniowe

Gdzie

hala Olimpijska
hala Olimpijska, hala Olimpijska

W sobotę 21 maja w hali OSiR Boguszów-Gorce odbył się 4 runda Otwartej Dolnośląskiej Ligi w zapasach kobiet – Boguszów-Gorce 2022 – której organizatorem jest Klub Zapaśniczy HEROS Boguszów-Gorce.

Krótkie podsumowanie 😀

Bardzo się cieszymy, że wszyscy byliście obecni na półmetku Ligi – KS Sobieski Poznań, IRON BULLS Bielawa, Zapaśniczy Klub Sportowy Bielawianka, Zapaśniczy Klub Sportowy w Gogolinie, SOWA Pieszyce, MGLKS WIATR WOŁÓW, Zapasy Ostroszowice – Filia Junior Dzierżoniów, Victoria Wałbrzych.

Po raz kolejny turniej rozegrany był z olimpijskim akcentem, a w zasadzie rozegrał go olimpijski akcent – na macie młodym zapaśniczkom sędziował Michał Łojewski – sędzia klasy olimpijskiej, jeden z zaledwie 3 sędziów z taką klasą w Polsce. Na Michała zawsze możemy liczyć – jest nie tylko sędzią głównym na wszystkich naszych imprezach, odpowiada za całą ekipę sędziowską, ale jak widać, również jeśli potrzeba – wchodzi na matę!

Serdecznie dziękujemy za przybycie przedstawicielom Gminy Boguszów-Gorce – Pani Burmistrz Sylwii Dąbrowskiej, która uroczyście otworzyła nasze zawody, a także Dyrektorowi OSiR – panu Rafałowi Wiernickiemu, Radnej Miasta Boguszów-Gorce – Beacie Chlewickiej oraz naszemu wieloletniemu działaczowi – Zdzisławowi Pilczukowi – którzy na koniec wręczyli medale najlepszym zawodniczkom.

Współorganizator imprezy OSiR Boguszów-Gorce ze swoją niezawodną załogą – jak zwykle na najwyższym poziomie. Na medal zasługuje także profesjonalny i niezwykle sympatyczny ratownik medyczny Piotr Archacki‍ – który czuwa przy naszych matach już drugi rok z rzędu! Dziękujemy!

Bardzo się cieszymy, że możemy współpracować z ludźmi, którzy są wysokiej klasy zawodowcami w tym co robią!

 

Do zobaczenia

Dolnośląską Ligę w zapasach kobiet wspierają:

Dolny Śląsk – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ziemia Wałbrzyska – Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Gmina Miasto Boguszów-Gorce