Kiedy

31/01/2022 - 13/02/2022    
Całodniowe

Gdzie

Boguszów-Gorce i okolice
Boguszów-Gorce i okolice, Boguszów-Gorce i okolice

Ferie, ferie i już po!

Za nami dwa tygodnie pełne zabawy, śmiechu i ruchu.

Zajęcia były organizowane w trzech grupach na trzech dzielnicach.

Zaczęliśmy od 4 godzinnej „rozgrzewki” na salach gimnastycznych :D. Następnego dnia przy dźwiękach muzyki obejrzeliśmy bajkę SING 2 w Cinema City Wałbrzych. W środę przygotowywaliśmy się do karnawału tworząc maski i przypominając sobie układy taneczne. Kolejnego dnia spalaliśmy nadmiar energii w Cinema Fun Sala Zabaw w Świdnicy. W piątek zawędrowaliśmy do Ośrodka Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach gdzie oprócz ciepłej herbatki i kiełbaski z ogniska czekały na nas harce na sankach i innych ślizgaczach. Drugi tydzień z okazji odbywających się Zimowych Igrzysk Sportowych rozpoczęliśmy od sportowych zmagań na hali. We wtorek było znowu kulturalnie – obejrzeliśmy spektakl „Tajemniczy ogród” w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. W środę świętowaliśmy karnawał bawiąc się i tańcząc w takt muzyki. W czwartek w promieniach zimowego słońca podreptaliśmy po okolicy, pogłaskaliśmy alpaki w Alpakowej Oazie i zjedliśmy kiełbaskę z ogniska. W piątek z okazji Dnia Dokarmiania Zwierzyny Leśnej zawitaliśmy do szkółki leśnej w Krzeszowie – Nadleśnictwa Kamienna Góra, gdzie oprócz warsztatów i ogniska w lesie zawiesiliśmy przysmaki dla pierzastych mieszkańców lasu.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszych zajęciach. Życzymy Wam zdrówka i pamiętajcie – do WAKACJI już tylko 4 miesiące :D.

DZIĘKUJEMY również naszym opiekunom: Hani, Kamili, Uli, Paulinie, Dominice za pomoc i wsparcie przez ostatnie dwa tygodnie.

A kto dziękuje?

Marysia i Kuba oraz cały OSiR Boguszów-Gorce

 

Więcej zdjęć na naszym FB https://www.facebook.com/osirbg?fref=ts

 

Do pobrania: