Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon

Kiedy

24/11/2022    
Całodniowe

Gdzie

CKK Witold/OSiR
CKK Witold/OSiR, Boguszów-Gorce

W czwartek 24 listopada spotkaliśmy się już po raz siedemnasty by wspólnie śpiewająco zakończyć sezon turystyczny. Tegoroczny Konkurs Piosenki Turystycznej organizowany przez OSiR w Boguszowie-Gorcach w „Szybie Witold” spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Młodzieży, nauczycieli oraz opiekunów grup, dla których piosenka turystyczna nie jest czymś obcym. Tegoroczni uczestnicy, których było 89 przyjechali do nas z Jedliny-Zdrój, Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju, nie zabrakło również silnej reprezentacji Czarnego Boru oraz Boguszowa-Gorc. Konkurs rozegraliśmy tradycyjnie w kategoriach szkół podstawowych w klasach 1-4, 5-8 oraz szkół średnich z podziałem na zespoły i solistów. W sześciu kategoriach Jurorzy w składzie: Sylwia Mielczarek, Jan Beszterecha oraz Sebastian Juszczak ocenili 28 występów. Wybór nie był prosty bo wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie. W przerwie tradycyjnie nie zabrakło pierogów przygotowanych przez Stołówkę z Czarnego Boru, które znikały w rekordowym tempie.

Tegoroczny konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego – Starosty Powiatu Wałbrzyskiego oraz Pani Sylwii Dąbrowskiej Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom, cieszymy się, że tak licznie do nas przyjeżdżacie Teraz pozostaje nam tylko czekać na wiosnę. Do zobaczenia na turystycznych szlakach i nie tylko. Wyniki 17. Konkursu „Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon” znajdziecie tutaj.

Do pobrania: 17. Konkurs Piosenki Turystycznej wyniki 24.11.2022 PDF

 

 

 

 


W czwartek 24 listopada 2022 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zaprasza solistów oraz zespoły do udziału w 17 edycji konkursu “Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon”. Impreza odbędzie się na terenie Filii Nr 4 „Witold” Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach o godz. 9.00. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych reprezentujących m.in. szkoły, koła/ogniska muzyczne, koła turystyczne czy grupy harcerskie.

Przypominamy również, że termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija w poniedziałek 21 listopada 2022 r.

Do pobrania:

Regulamin PDF

Karta zgłoszeń oraz RODO: PDF i DOCX