Powitanie lata na Dzikowcu - wycieczka turystyczno-krajoznawcza

Kiedy

27/06/2020    
09:40 - 16:00

W sobotę 27 czerwca 2020 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach był organizatorem wycieczki turystyczno-krajoznawczej pod hasłem „Powitanie lata na Dzikowcu”. Jak na lato przystało było sporo słońca oraz wysokie temperatury, a przy tym świetne widoki. W wycieczce wzięło udział 14 osób z Boguszowa-Gorc i Jedliny Zdrój. Na wstępie na boguszowskim rynku uczestników przywitali organizatorzy oraz p.o. Burmistrza Boguszowa-Gorc Krzysztof Kumorek, którzy wręczyli turystom pamiątkowe przypinki oraz drobny upominek. W programie wycieczki było przejście z najwyżej położonego rynku w Polsce w Masyw Dzikowca, następnie ognisko z kiełbaskami na terenie OSR Dzikowiec i powrót z grzybami do domów.

Dziękujemy wszystkim turystom za udział i już teraz zapraszamy do Boguszowa-Gorc.


 

OSiR w Boguszowie-Gorcach zaprasza całe rodziny na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą. Udział bezpłatny. Trasa z boguszowskiego rynku – Masyw Dzikowca – powrót do Boguszowa. Zapisy telefoniczne pod numerem tel. 74 8440-305. Więcej informacji na plakacie.

W związku z przepisami dotyczącymi zapobieganiu rozpowszechniania koronawirusa wszyscy na zbiórce i trasie są zobowiązani do używania maseczek zasłaniających usta i nos lub utrzymywanie dystansu 2 m pomiędzy uczestnikami.