Kiedy

17/02/2018    
Całodniowe

Gdzie

Dzikowiec
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Dzikowiec", Boguszów-Gorce, dolnośląskie, 58-372

W sobotę 07 lutego 2018 r. na stoku OSR Góra Dzikowiec Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach we współpracy z Klubem Narciarstwa Alpejskiego „Dzikowiec” zorganizował Puchar Dzikowca w slalomie gigancie. Pogoda i warunki na stoku dopisały. W zawodach skierowanych do amatorów udział wzięło 74 zawodników i zawodniczek z Polski i Czech. Najmłodsi uczestnicy mieli 5 lat, najstarszy Zawodnik – 70.

Rywalizacja rozegrana została w 12 kategoriach wiekowych z podziałem na Dziewczęta i Chłopców oraz Kobiety i Mężczyzn. Najmłodsi uczestnicy otrzymali drobne upominki, a ponadto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali drobne nagrody rzeczowe, medale za miejsca 1-3 oraz puchary za pierwsze miejsca ufundowane przez OSiR . Zwycięzców dekorowali: Paweł Sosialuk – Zastępca Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc, Monika Nieruchalska w zastępstwie Dyrektora OSiRu oraz Radosław Kapciak KNA „Dzikowiec”.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach oraz wszystkim Wolontariuszom za pomoc w organizacji. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję Pucharu Dzikowca w slalomie gigancie.

DO POBRANIA: WYNIKI (PDF)

 

 

Do pobrania: Regulamin i karta (PDF)