Przed nami w sobotę 9 marca – 9.03 | 2 TURNIEJ – Otwarta DOLNOŚLĄSKA LIGA W ZAPASACH KOBIET.

wpis w: Aktualności
Przed nami w sobotę 9 marca – 9.03 | 2 TURNIEJ – Otwarta DOLNOŚLĄSKA LIGA W ZAPASACH KOBIET. Organizatorem wydarzenia jest HEROS Boguszów-Gorce przy udziale m.in. OSiR Boguszów-Gorce. Tradycyjnie spotykamy się na osirowej hali przy ul. Olimpijskiej, walki na macie planujemy rozpocząć około godz. 11.30.
Aby zachęcić Was jeszcze bardziej do udziału i kibicowania przypomnijmy sobie jak to było na ostatnich zawodach, które odbyły się 10 lutego. Podczas pierwszej tegorocznej rundy Ligi Zapaśniczej na macie zmierzyło się 95 zawodniczek z 13 klubów. Uczestników powitała Pani Sylwia Dąbrowska Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce, która otworzyła zawody i dopingowała przy matach nasze Heroski! Najlepsze zawodniczki nagradzali na koniec – nasza medalistka Mistrzostw Świata Juniorek z 2011 roku – Ilona Omilusik (obecnie Kalinowska) oraz dyrektor OSiR – Pan Marek Szeles.
Zapraszamy również do obserwowania nowo powstałej strony na FB poświęconej wyłącznie boguszowskiej lidze – https://www.facebook.com/ligazapasykobiet