Całodniowe

Gdzie

Hala na Waryńskiego
ul. Waryńskiego 10, Boguszów-Gorce
W sobotę 2 marca 2024 r. na hali sportowej przy ul. Waryńskiego w Boguszowie-Gorcach odbył się 6. Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju był @ OSiR Boguszów-Gorce przy wsparciu ULKS Jastrząb. Przy stołach stanęło 58 zawodniczek i zawodników z Dolnego Śląska oraz z Czech w wieku od 11 do 71 lat. Rozegranych zostało 158 meczy w 11 kategoriach. Bardzo nas cieszy liczny udział mieszkańców naszego miasta, w tym roku przy stołach stanęło 19 osób. Z Czech przyjechała do nas liczna reprezentacja Smiric – naszego miasta partnerskiego – DDM Smiřice.
Turniej otworzyła Sylwia Dąbrowska Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce, życząc zawodnikom miłej zabawy i dobrej gry. Po kilkugodzinnych rozgrywkach zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary oraz drobne nagrody.
Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i już teraz zapraszamy do Gmina Miasto Boguszów-Gorce na kolejne osirowskie imprezy.