Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon

Kiedy

23/11/2023    
00:00

Gdzie

CKK Witold/OSiR
CKK Witold/OSiR, Boguszów-Gorce

W czwartek 23 listopada spotkaliśmy się już po raz osiemnasty by wspólnie śpiewająco zakończyć sezon turystyczny. Tegoroczny Konkurs Piosenki Turystycznej organizowany przez OSiR w Boguszowie-Gorcach w „Szybie Witold” spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony Młodzieży, nauczycieli oraz opiekunów grup, dla których piosenka turystyczna nie jest czymś obcym. Tegoroczni uczestnicy, których było 80 przyjechali do nas z, Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Szczawna-Zdroju, nie zabrakło również silnej reprezentacji Czarnego Boru oraz Boguszowa-Gorc. Konkurs rozegraliśmy tradycyjnie w kategoriach szkół podstawowych w klasach 1-4, 5-8 oraz szkół średnich z podziałem na zespoły i solistów. W sześciu kategoriach Jurorzy w składzie: Sylwia Mielczarek, Jan Beszterecha oraz Sebastian Juszczak ocenili 25 występów. Wybór nie był prosty bo wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie. W przerwie tradycyjnie nie zabrakło pierogów przygotowanych przez Stołówkę z Czarnego Boru, które znikały w rekordowym tempie.

Tegoroczny konkurs odbył się pod Patronatem Honorowym Pani Sylwii Dąbrowskiej Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom, cieszymy się, że tak licznie do nas przyjeżdżacie Teraz pozostaje nam tylko czekać na wiosnę. Do zobaczenia na turystycznych szlakach i nie tylko. Wyniki 18. Konkursu „Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon” znajdziecie na naszym FB oraz www.osir-boguszow.eu.

Do pobrania: WYNIKI PDF


 

W czwartek 23 listopada 2023 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach zaprasza solistów oraz zespoły do udziału w 18. edycji konkursu “Piosenką Turystyczną Żegnamy Sezon”. Impreza odbędzie się na terenie Filii Nr 4 „Witold” Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach o godz. 9.00. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych reprezentujących m.in. szkoły, koła/ogniska muzyczne, koła turystyczne czy grupy harcerskie.
Przypominamy również, że termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija w poniedziałek 20 listopada 2023 r.
Regulamin oraz karta zgłoszeń w załączeniu oraz do pobrania na stronie htthttps://www.osir-boguszow.eu/wydarzenia/piosenka-turystyczna-zegnamy-sezon-4/

 

Do zobaczenia w Boguszowie-Gorcach!

Maria Burzyńska

tel. 695-966-288

Do pobrania:

KPT 2023 – regulamin i karta zgłoszeń KPT 2023 – regulamin i karta zgłoszeń PDF

KPT 2023 – regulamin i karta zgłoszeń KPT 2023 – regulamin i karta zgłoszeń DOCX